Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa

W środę wspomnienie św. Sylwestra.

Uroczyste Nieszpory połączone z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym o godz. 17:30, a następnie Msza św. na zakończenie Roku Pańskiego 2014

W czwartek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.
W tym dniu przypada 48 Światowy Dzień Pokoju.

W tym tygodniu:
– pierwszy czwartek miesiąca
– pierwszy piątek miesiąca – spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 6:30 rano i od godz. 17:00 wieczorem,
– pierwsza sobota miesiąca:
a) rano będziemy się modlić w intencjach małżeństw proszących o dar potomstwa i rodzin oczekujących narodzin dziecka
b) po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w styczniu planują chrzest swojego dziecka.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa, a biblioteka parafialna będzie czynna od godz. 10:00-11:00.

Bóg zapłać Akcji Katolickiej naszej parafii za rozprowadzenie wigilijnych świec „Caritas”.
Bóg zapłać za przygotowanie szopki P. Robertowi i Tomaszowi Góreckim, P. Marcinowi Kotkowi z synem, P. Adamowi Gochowi z synem, a za przystrojenie choinek Pani Góreckiej, lektorom Maksowi Prącikowi, Piotrowi Wyżdze, Mateuszowi Sulkowi, Mikołajowi Prącikowi, dzieciom i ich rodzicom.

Zapraszamy w przyszłą niedzielę do Diecezjalnej Sztafety Modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii. O godz. 15:00
– wprowadzenie do nabożeństwa
– kilka słów o ŚDM, orędzie Papieża Franciszka.
Wystawienie Najświętszego Sakramentu – Koronka do Bożego Miłosierdzia, śpiew kanonów i krótkie rozważania.
Po zakończeniu adoracji film „Cyrenejczyk”.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 43 z dnia 28.12.2014