Title Image

Poświęcenie nowej sali gimnastycznej

W dniu 18 grudnia 2014 roku ksiądz proboszcz Jan Rajda poświęcił i pobłogosławił nowoczesną salę gimnastyczną w Szkole Podstawowej nr 138 w Krakowie. Nowa sala, z pełnym wyposażeniem, ścianką wspinaczkową i dużą widownią to spełnienie marzeń sprzed 5 lat, kiedy obchodzono jubileusz 130-lecia istnienia szkoły.
Uroczyste otwarcie odbyło się z udziałem wielu znakomitych gości: pan Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa, Wiceprezydent do Spraw Edukacji pan Tadeusz Matusz, Wicekurator Oświaty pan Grzegorz Baran oraz radni dzielnicowi- pan Bogdan Smok, pani Alicja Gackiewicz, pan Adam Goch, dyrektorzy i inspektorzy Wydziału Edukacji Miasta Krakowa- pani Beata Tracka-Samborska, pani Teresa Szymańska i Zespołu Ekonomiki Oświaty – pan Tadeusz Czarny, dyrektorzy okolicznych szkół i przedszkoli, pan Marcin Kotek przewodniczący rady rodziców działającej w naszej szkole oraz rodzice naszych uczniów.

0