Title Image

IV Niedziela Zwykła

Dziś pierwsza niedziela lutego, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W dniu dzisiejszym rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego, wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja do godz. 17:45.
 
Dziś po Mszy św. o godz. 10:30, dzieci z naszej Szkoły Podstawowej przedstawią „Jasełka”, a po Mszy św. o godz. 18:00 koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii „Jutrzenka”, z którą gościnnie wystąpi p. Piotr Bzowski.
Bardzo serdecznie zapraszamy.

 
W tym tygodniu:
– w poniedziałek Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) oraz XIX Dzień Życia Konsekrowanego, składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Dzieci z klasy III przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. przychodzą z rodzicami na Mszę św. o godz. 18:00. Na Mszach św. poświęcenie świec (gromnic).
– we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem.,
– w środę po Mszy św. wieczornej godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy,
– w czwartek wsp. św. Agaty (poświęcenie chleba i soli),
– w piątek wsp. śww. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
 
W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota lutego. Spowiedź św. pierwszopiątkowa dla dzieci z klasy IV, V i VI w czwartek od godz. 17:30, a dla młodzieży i starszych w piątek od godz. 6:30 rano i od godz. 17:00 po południu.
Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w piątek od godz. 9:00 i w sobotę od godz. 8:30.
 
W sobotę po Mszy św. rano modlimy się w intencjach:
– małżeństw proszących o dar potomstwa
– rodzin naszej parafii oczekujących narodzin dziecka
 
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci od III do VI klasy Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.
Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowo – Akademickiej. W planie wspólna kolacja, rozmowy oraz integracja.

 
Bardzo prosimy Parafian o przynoszenie od przyszłej niedzieli deklaracji ŚDM i składanie do skrzynki pod chórem.
 
 
Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 5 z dnia 1.02.2015
 
 
< Powrót

0