Title Image

I Niedziela Wielkiego Postu

W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:15 i w niedzielę o godz. 16:00, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:00.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych, za uczestnictwo w nich w stanie łaski uświęcającej możemy zyskać odpust zupełny.

 

Dziś przypada Święto katedry św. Piotra Apostoła.
W poniedziałek wsp. św. Polikarpa.
We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej naszej parafii.
W środę po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:15.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. W planie spotkania wspólne zabawy, integracja oraz poznawanie nauki Pana Jezusa w przypowieściach.

Zachęcamy do udziału.

 

Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowo – Akademickiej. W planie spotkania wspólne oglądanie materiałów filmowych, dyskusje oraz integracja.

 

Bardzo prosimy Parafian o przynoszenie deklaracji zakwaterowania młodych na ŚDM 2016 i składanie do skrzynki pod chórem.

 

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w III Niedzielę Wielkiego Postu, a poprowadzi je o. dr Andrzej Kukła- Redemtorysta – proboszcz par. MB Nieustającej Pomocy w Krakowie.

 

W tym roku obchodzimy 100-lecie obecności obrazu MB Nieustającej Pomoc w naszej parafii.

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 8 z dnia 22.02.2015

 

< Powrót

0