IV Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj witamy w naszej parafii O. Roberta i wolontariuszy „Fundacji św. O. Pio”, którzy zachęcają nas do przekazania 1 % podatku na cele Fundacji.

Dziś Droga Krzyżowa o godz. 16:00, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. Także dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowo – Akademickiej.
W tym tygodniu:

– we wtorek po wieczornej Mszy św. zebranie Akcji Katolickiej naszej parafii w salce za chórem,

– w środę po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

– w czwartek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP,

– w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:15, którą poprowadzi Akcja Katolicka naszej parafii.

W przyszłą niedzielę składka na organy.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 11 z dnia 15.03.2015