Title Image

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Uroczystymi nieszporami o godz. 17:30 zakończymy dziś Święte Triduum Paschalne. Serdecznie zapraszamy do udziału w nieszporach.

 

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Msze św. w naszym kościele o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

Jutrzejsza składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

 

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – odpust w Łagiewnikach.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na wymianę organów w naszym kościele.05

 

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. rozpocznie się peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii. Z tej okazji, zapraszamy przedstawicieli Rodzin, które zgodziły się przyjąć do swoich domów pielgrzymów w ramach Światowego Święta Młodych, na spotkanie informacyjne odnośnie tejże peregrynacji. Podczas spotkania zostanie przedstawiony porządek przyjmowania symboli w rodzinach, a także przekazane będą informacje o samych Dniach Młodzieży. Przewidziany jest również poczęstunek.
Serdecznie zapraszamy i jednocześnie bardzo prosimy o przybycie.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. W planie spotkania wspólne zabawy, integracja oraz poznawanie nauki Pana Jezusa w przypowieściach.

Zachęcamy do udziału!

 

Zapraszamy także młode osoby lubiące śpiewać, które chciałyby pomóc w upiększeniu śpiewu liturgicznego podczas niedzielnej, wieczornej Mszy św. do dołączenia do grupy śpiewającej. Próby odbywają się w niedzielę od godz. 17:00 w salce za chórem.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy państwu Angelice, Tomaszowi i Robertowi Góreckim oraz p. Marcinowi Kotkowi za projekt i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu w naszym kościele. Bóg zapłać.

 

 

Niech Światło Chrystusa Zmartwychwstałego rozświetli mroki naszych codziennych dróg.
Alleluja.

 

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 14 z dnia 5.04.2015

 

 

< Powrót

0