Title Image

III Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj gościmy w naszej parafii Ks. Władysława Pietrzyka, proboszcza parafii św. Jana Chrzciciela w diecezji Odessa na Ukrainie, który po Mszy św. przed kościołem, zbierze składkę na dokończenie wyposażenia nowego kościoła.

 

Po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się w salce za chórem dyżur parafialnego komitetu organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem informacji o Światowych Dniach Młodzieży lub chcących włączyć się w pracę komitetu w charakterze wolontariusza.

 

W tym tygodniu:

– w czwartek Uroczystość św. Wojciecha bp. i męczennika, głównego patrona Polski – odpust w parafii św. Wojciecha przy ul. Wesele – suma odpustowa o godz. 18:00.
– w sobotę Święto św. Marka Ewangelisty.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. W planie spotkania wspólne zabawy, poznawanie nauki Pana Jezusa w przypowieściach.

Zachęcamy do udziału!

 

Zapraszamy młode osoby lubiące śpiewać lub grające na instrumentach, które chciałyby pomóc w upiększeniu oprawy muzycznej podczas niedzielnej, wieczornej Mszy św.

 

Próby grupy śpiewającej odbywają się w niedzielę od godz. 17:00 w salce za chórem.
Zaproszenie na spotkanie pod hasłem: „Stop seksualizacji naszych dzieci” w Klubie Kultury Mydlniki – Niedziela 26 kwietnia o godz. 11:45.

Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

 

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 16 z dnia 19.04.2015

 

 

< Powrót

 

 

0