IV Niedziela Wielkanocna

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.

W tym tygodniu:

– Święto św. Katarzyny ze Sieny, w sobotę wsp. św. Atanazego,

– rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością św. Stanisława bp. i męczennika,

– po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

Czwartek

– po wieczornej Mszy św. rozpoczęcie nabożeństw majowych – nabożeństwa majowe w naszym kościele w niedzielę o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczornej,

– spowiedź św. pierwszopiątkowa dla dzieci z klasy IV, V i VI w czwartek od godz. 17:30,

Piątek

– w tym tygodniu I piątek maja – spowiedź pierwszopiątkowa dla młodzieży i starszych od godz. 6:30 rano i od godz. 17:00 po południu,

– do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w piątek od godz. 9:00 i w sobotę od godz. 8:30.

Sobota

– po Mszy św. rano będziemy się modlili w intencji małżeństw, które proszą o dar potomstwa, rodzin oczekujących narodzin dziecka i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego,

– po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w maju planują chrzest dziecka.

W przyszłą niedzielę Zmianka Różańcowa po Mszy św. o godz. 9:00, a biblioteka parafialna będzie nieczynna do odwołania.

Za tydzień – w niedzielę – w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. dla dzieci z klasy III, na Mszy św. o godz. 10:30.

Prosimy, aby ta Msza św. była tylko dla dzieci pierwszokomunijnych ich rodziców i rodzin.

W niedzielę 12.04.2015 zebraliśmy na wymianę organów w naszym kościele 9.350 zł i 7 euro oraz dotychczas na konto parafialne 3.850 zł.

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 17 z dnia 26.04.2015