VI Niedziela Wielkanocna

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.

Zapraszamy również młode osoby lubiące śpiewać oraz grające na instrumentach do włączenia się w oprawę niedzielnej, wieczornej Mszy św..

Próby grupy muzycznej odbywają się w niedzielę od godz. 17:00 w salce za chórem..

W tym tygodniu:

– święto św. Macieja Ap.,

– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy I gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania.

– święto św. Andrzeja Boboli.

W przeszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Spotkanie Akcji Katolickiej naszej parafii we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce za chórem.

Bóg zapłać za dar ołtarza, który złożyli rodzice dzieci pierwszokomunijnych na wymianę organów w wysokości 2000 zł.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na wymianę organów w naszej świątyni.

Zachęcamy wszystkie rodziny naszej parafii do udziału w nabożeństwach majowych w niedzielę o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 19 z dnia 10.05.2015