Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.

W planie spotkania wspólne zabawy, poznawanie nauki Pana Jezusa.

W tym tygodniu:

– Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła,

– wsp. św. Filipa Nereusza,

– po wieczornej Mszy św. zebranie Rady Parafialnej na plebani,

– Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,

– spotkanie młodzieży z klasy III gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania,

– wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej.

W przyszłą niedzielę kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Również w przyszłą niedzielę Fundacja „Agape” będzie zbierać datki do puszek przed kościołem, na wakacyjny wypoczynek, swoich podopiecznych – również z naszej parafii.
W ubiegłą niedzielę (17.05.br.) zebraliśmy na wymianę organów 9.470 zł, a na konto parafii 1.350 zł – wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Zachęcamy wszystkie rodziny naszej parafii do udziału w nabożeństwach majowych w niedzielę o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św.

W przyszłym tygodniu Uroczystość Bożego Ciała – po Mszy św. o godz. 10:30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy.

O przygotowanie ołtarzy prosimy:

Ołtarz I – przy zbiegu ulic Hemara i Kurozwęckiego

– rej. ul. Hemara, rej. I i II ul. Kurozwęckiego i rej. Cmentarza,

– Ołtarz II – przy skrzyżowaniu ulic Wierzyńskiego i Myczkowskiego

– rej. ul. Wierzyńskiego i Myczkowskiego, ul. Łupaszki, rej. ul. Brzezińskiego, rej. Rząski,

Ołtarz III – przy zbiegu ulic Balickiej i Zakliki

– rej. ul. Zakliki, rej. ul. Dolińskiego, rej. Centrum i ul. Darowskiego, rej. I ul. Balickiej,

Ołtarz IV – przy figurce Matki Bożej za kościołem

– rej. Za Stacją Kolejową, rej. ul. Balickiej – Godlewskiego, rej. II ul. Balickiej, rej. Podkamycze.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 21 z dnia 24.05.2015