Title Image

X Niedziela Zwykła

Dzisiaj po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca czerwca.

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.

 

Nabożeństwo czerwcowe i procesja Oktawy Bożego Ciała dziś o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy asystę procesyjną – dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców z dzwoneczkami, dzieci pierwszokomunijne w strojach, młodzież i starszych do sztandarów i feretronów, służbę liturgiczną ołtarza.

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek, w piątek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna, ku uczczeniu Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

W tym tygodniu:

Poniedziałek

– wsp. św. Jadwigi Królowej,

Wtorek

– po wieczornej Mszy św. spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem

Środa

– wsp. bł. Bogumiła,

Czwartek

– wsp. św. Barnaby,

Piątek

– Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,

Sobota

– wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny,

– wsp. św. Antoniego z Padwy.

 

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Rocznicę Poświęcenia naszego kościoła.

 

W niedzielę 14 czerwca o godz. 18:45 w naszym kościele będzie można zobaczyć film pt. MARY’S LAND. Ziemia Maryi jest filmem fabularnym opartym na faktach.

Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę. Autorzy filmu zadają pytanie, kim jest kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i dokonuje wielkich zmian w świecie.

Film Mary’s Land nie pozwala przejść obojętnie obok Maryi i Jej modlitwy różańcowej, nazwanej w filmie „biczem na szatana”.

 

Film wyświetlany będzie w oparciu o umowę licencyjną. Wiernych prosimy o symboliczna składkę, abyśmy mogli pokryć koszty praw autorskich.

 

W przyszłą niedzielę składka na wymianę organów w naszej świątyni.

 

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 23 z dnia 7.06.2015

 

 

< Powrót

 

 

0