Wizyta Oazy z parafii św. Wojciecha w niedzielę 14.06 godzina 9:00

Ruch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Gromadzi ludzi różnego wieku i powołania: młodzież, dzieci, dorosłych, jak również kapłanów, zakonników, zakonnice, członków instytutów świeckich oraz rodziny w gałęzi rodzinnej, jaką jest Domowy Kościół.

Poprzez odpowiednią dla każdej z tych grup formację Ruch Światło-Życie wychowuje dojrzałych chrześcijan i służy odnowie Kościoła przez przekształcanie parafii we wspólnoty wspólnot.
Oaza z parafii św. Wojciecha rozpoczęła swoją działalność w 1978r.  Od tego czasu czynnie włącza się w życie parafii przez posługę muzyczną na Mszach, adoracjach i innego rodzaju wydarzeniach. W styczniu 2013r. Oaza wydała płytę „Kocham, więc nie muszę się bać” zawierającą piosenki, które są najbardziej lubiane i najczęściej wykonywane przy różnych okazjach.
W niedzielę 14.06 Oaza będzie posługiwać muzycznie na Mszy Świętej o godzinie 9:00, będzie również możliwość zakupu płyt.

201506_oaza