Title Image

XII Niedziela Zwykła

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”, a po wieczornej Mszy św. odbędzie się dyżur parafialnego komitetu organizacyjnego ŚDM.

 

W tym tygodniu:

Środa

– Uroczystość św. Jana Chrzciciela,

Czwartek

– od godz. 17:00 spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego,

Piątek

– zakończenie roku szkolnego i katechetycznego na Mszy św. o godz. 8:00, a następnie w szkole na nowej hali sportowej,

Sobota

– wsp. naszej Patronki Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, której Uroczystość odpustową będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę.

 

Serdecznie dziękujemy za prace przy oczyszczeniu obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ołtarzu głównym: państwu Zofii i Feliksowi Fedorom, panu Maciejowi Ślusarkowi, panu Ryszardowi Gawlikowi, panu Januszowi Szczęśniakowi, panu Józefowi Majerskiemu.

Bóg zapłać.

 

W ubiegłą niedzielę i w ostatnim miesiącu złożyliśmy na wymianę organów w naszym kościele 11. 280 zł.

Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

 

W przyszłą niedzielę sumę odpustową o godz. 12:00 w intencji parafii odprawi obchodzący 50-lecie kapłaństwa ks. dr Stefan Dobrzanowski – poprzedni proboszcz naszej parafii. Kazania odpustowe na Mszach św. wygłosi ks. prof. Henryk Majkrzak.

Sumę odpustową zakończymy procesją eucharystyczną, na którą zapraszamy asystę procesyjną: dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców z dzwoneczkami, dzieci pierwszokomunijne w strojach, młodzież i starszych do feretronów i sztandarów, służbę Liturgiczną Ołtarza, Różę Światła, panów do baldachimu, kapelę.

Po uroczystościach w kościele zapraszamy w imieniu Akcji Katolickiej naszej parafii na „agapę” na parkingu za kościołem. Zapraszamy na placki, kawę, herbatę i spotkanie przy stole.

 

 

 

Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.

 

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 25 z dnia 21.06.2015

 

 

< Powrót

 

 

0