XXIII Niedziela Zwykła

Dziś pierwsza niedziela września, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa.

Zapraszamy rodziców dzieci z klas III do VI Szkoły Podstawowej na spotkanie organizacyjne parafialnej grupy dziecięcej „Mały Apostoł”.

Spotkanie po Mszy św. o godz. 10:30 w salce za chórem.

W tym tygodniu:

Wtorek

– Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (po Mszy św. poświęcenie ziarna do zasiewu),

– Zebranie Akcji Katolickiej naszej parafii po wieczornej Mszy św. w salce za chórem,

– wsp. bł. Anieli Salawy,

– godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W czwartek po wieczornej Mszy św. katecheza dla młodzieży z klasy I gimnazjum (zapisy i wręczenie indeksów).

Przypominamy, że po ukończeniu Szkoły Podstawowej młodzież gimnazjalna ma obowiązek uczestniczenia przez 3 lata na katechezy w ramach przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę XXIII Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej – zaprasza ks. Kardynał Stanisław Dziwisz nasz Metropolita.

Rozpoczęliśmy instalację „nowych” organów w naszym kościele. W jakim stanie były dotychczasowe, możemy zobaczyć na „mini” wystawie przy wejściu do kancelarii parafialnej.
W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na wymianę organów w naszym kościele.

W imieniu parafialnego Komitetu ŚDM zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdą II niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 18:00. Przygotowując się do wydarzenia Światowych Dni Młodzieży pragniemy rozważać podczas tych adoracji najważniejsze przykazanie Miłości Boga i bliźniego, poszczególne 8 Błogosławieństw oraz modlić się poprzez śpiew, rozważania i ciszę.

Zapraszamy do udział w tej wspólnej modlitwie.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 28 z dnia 6.09.2015