XXVII Niedziela Zwykła

W dniu dzisiejszym przypada wsp. św. Franciszka z Asyżu. Dziś pierwsza niedziela października, po Mszy św. adoracja, (po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa, a po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na spotkanie „Mały Apostoł”.)

Nabożeństwa różańcowe dzisiaj o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św. – zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii do wspólnej modlitwy różańcowej.

W tym tygodniu:

– wsp. św. Faustyny Kowalskiej,

– wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,

– na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie i przekazanie różańców dzieciom klasy III Szkoły Podstawowej przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św.

Czwartek

– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy I gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania,

– Święto bł. Wincentego Kadłubka,

– po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 19:00) spotkanie rodziców dzieci z klasy III przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św.

W przyszłą niedzielę XV Dzień Papieski. Po Mszach św. przed kościołem, młodzież z naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, a po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na adorację przygotowując się do wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 32 z dnia 4.10.2015