XXVIII Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy XV Dzień Papieski, po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik św. Jana Pawła II – przydzielając stypendia uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Także dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację przygotowując się do wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.

W tym tygodniu:
– wsp. bł. Honorata Koźmińskiego,

– wsp. św. Teresy od Jezusa,
– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy II gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania,

– wsp. Jadwigi Śląskiej,
– po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 19:00) spotkanie z rodzicami młodzieży klas III gimnazjum i I szkoły średniej, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania,

– wsp. św. Ignacego z Antiochii.

W środę Nauczyciele i Wychowawcy będą obchodzili swoje święto.
Życzymy im obfitych łask Bożych, zdrowia i satysfakcji ze swojej pracy.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na spotkanie „Mały Apostoł”.
W planie spotkania jak zawsze wspólna zabawa, integracja oraz poznawanie nauki Pana Jezusa.

Zapraszamy również młodzież oraz studentów lubiących śpiewać oraz grających na instrumentach do dołączenia do parafialnej grupy muzycznej.
Próby odbywają się w każdą niedzielę od godziny 17:00 w salce za chórem.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych.
Możemy składać na wypominki listopadowe i roczne. W tym celu możemy zabrać przygotowane kartki, ze stolika przy wyjściu z kościoła, na których wypiszemy zmarłych z naszych rodzin.

Bardzo prosimy o czytelne wypisanie dużymi, drukowanymi literami imiona i nazwiska naszych zmarłych. Na wypominki „jednorazowe – listopadowe składamy dobrowolną ofiarę, a na wypominki roczne tradycyjnie ofiarę jak na Mszę św. od imienia wypominanego, zaznaczając również na kartce przed którą Mszą św. mają być odczytane: 7:30 lub 9:00.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na wymianę organów w naszym kościele.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 33 z dnia 11.10.2015