XXIX Niedziela Zwykła

Dziś przypada Święto św. Łukasza, ewangelisty – patrona służby zdrowia. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wymianę organów w naszym kościele.

Od jutra rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na spotkanie „Mały Apostoł”.

Zapraszamy również młodzież oraz studentów do dołączenia do parafialnej grupy muzycznej. Próby odbywają się w każdą niedzielę od godziny 17:00 w salce za chórem.

Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 17:30, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu:

Wtorek
– Uroczystość św. Jana Kantego – głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa, w tym dniu odpust na Widoku – suma odpustowa o godz. 18:30, w środę wsp. bł. Jakuba Strzemię,
– po wieczornej Mszy św. spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem,

– po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej naszej parafii,

– wsp. św. Jana Pawła II,
– po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy III gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę (25.10.2015) o godz. 19:00 w salce za chórem spotkanie Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM – Kraków 2016, na którym obecne będą koordynatorki naszego dekanatu.
Zapraszamy członków oraz wolontariuszy i osoby zainteresowane tą tematyką oraz chcące pomóc w przygotowaniach tego wydarzenia w naszej parafii.

W nocy z soboty na niedzielę 24/25 X br. Zmieniamy czas z letniego na zimowy (cofamy zegary o godzinę).

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 34 z dnia 18.10.2015