XXXII Niedziela Zwykła

Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na spotkanie „Mały Apostoł”po Mszy św. o godz. 10:30.

Po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na adorację przygotowując się do wydarzenia Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016

O godzinie 17:00 Różaniec z wypominkami.

W tym tygodniu:

– Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,

– wsp. św. Leona Wielkiego,

– wsp. św. Marcina z Tours,

– wsp. św. Jozafata,

– po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży z klasy I gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania,

Piątek
– wsp. śś. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski,

– po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 18:45) spotkanie rodziców dzieci z klasy III przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św.

W środę obchodzimy nasze Narodowe Święto Niepodległości; Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.

Na Mszy św. o godz. 9:00 będziemy się modlić w intencjach: Ojczyzny, Sejmu, Senatu i Prezydenta.

Po Mszy św. o godz. 18:00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych odbędą się dyżury parafialnego komitetu organizacyjnego ŚDM. Zapraszamy osoby chcące uzyskać informacje odnośnie nadchodzącego Święta Młodych, jak również osoby chcące włączyć się w pracę komitetu jako wolontariusz.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 37 z dnia 8.11.2015