XXXIII Niedziela Zwykła

Dziś wspomnienie św. Alberta Wielkiego. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wymianę organów w naszym kościele, których poświęcenie planujemy na 03.12.2-15r.
Poświęcenia dokona i udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży ks. bp. Jan Zając.

Ponieważ montaż organów trochę się przedłuża dlatego w minionym miesiącu zakupiliśmy schody boczne, do zakrystii i piwnic naszego kościoła.

Zostaną one wmurowane wiosną przyszłego roku.

O godz. 17:00 Różaniec z wypominkami, a po Mszy św. wieczornej odbędzie się dyżur parafialnego komitetu organizacyjnego ŚDM.
Zapraszamy osoby chcące uzyskać informacje odnośnie nadchodzącego Święta Młodych.

W tym tygodniu:

– wsp. św. Elżbiety Węgierskiej,

– na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencji Akcji Katolickiej naszej parafii, a po Mszy św. spotkanie w salce za chórem,

– wsp. bł. Karoliny Kózkówny,

– po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

– wsp. bł. Salomei,

– po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży z klasy II gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania,

– po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej na plebani,

– wsp. św. Rafała Kalinowskiego,

– po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 18:45) spotkanie rodziców dzieci z klasy III przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św.

– wsp. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

Bóg zapłać za grabienie liści wokół kościoła p. Stefanowi Piotrowskiemu, p. Andrzejowi Tkaczykowi, p. Ryszardowi Gawlikowi, p. Józefowi Majerskiemu, p. Tadeuszowi Łuszczkowi.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 38 z dnia 15.11.2015