Title Image

II Niedziela Adwentu

Dziś przypada wspomnienie św. Mikołaja, z racji pierwszej niedzieli grudnia po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po Mszy św. o godz. 9:00 Zmianka Różańcowa, a po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci „Mały Apostoł”

 

W tym tygodniu:

Poniedziałek
– wsp. św. Ambrożego,

 

Wtorek
– Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i rozpoczęcie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.
– po Mszy św. wieczornej poświęcenie i wręczenie przez rodziców medalików dzieciom przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii św.,

 

 

Środa
– po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

 

Czwartek
– po wieczornej Mszy św. spotkanie rodziców młodzieży klasy III gimnazjum i I szkoły średniej, którzy 3 grudnia przyjmą sakrament bierzmowania.

 

Przy wyjściu głównym z kościoła możemy nabyć opłatki, wigilijne świece „Caritas” oraz świąteczne kartki wykonane przez dzieci na świetlicy „św. Jana Pawła II”.

 

W ramach przygotowań do Spotkania Młodzieży Kraków 2016, zapraszamy młodzież na spotkania pod tytułem „Rekolekcje dla świata”. Jest to cykl spotkań przygotowujących duchowo do wielkiego wydarzenia jakim są Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już w dniu 12 grudnia 2015 (sobota) o godz. 16:30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapisy osób chętnych do wspólnego wyjazdu na to wydarzenie pod nr telefonu: 664-247-729 (po godz. 20.00) lub poprzez e-mail : komitetsdm.mydlniki@gmail.com .

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na adorację przygotowując się do wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.

 

Do przyszłej niedzieli 13.12.br. prosimy złożyć paczki świąteczne dla naszych Rodaków za wschodnią granicą.
Prosimy o wykonanie paczek wg. spisu produktów.

Zobacz spis produktów >

 

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na wymianę organów w naszym kościele.

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 41 z dnia 6.12.2015

 

 

< Powrót

 

 

0