III Niedziela Adwentu

Dzisiaj otwarcie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia w naszej diecezji.

Dziś przypada wsp. św. Łucji, a dzisiejsza składka przeznaczona jest na wymianę organów w naszym kościele.

Po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na adorację przygotowując się do wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.

Do godziny 19:00 dziś potrwa jeszcze zbieranie paczek świątecznych dla Polaków Bohaterów na Kresach.

W tym tygodniu:

– wsp. św. Jana od Krzyża,

– po Roratach spotkanie z ks. prof. Romanem Bogaczem,

– po Roratach spotkanie Akcji Katolickiej naszej parafii,

Środa
– po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. w salce za chórem spotkanie Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM – Kraków 2016.

Zapraszamy członków oraz wolontariuszy i osoby zainteresowane tą tematyką chcące pomóc w przygotowaniach tego wydarzenia w naszej parafii.

Bóg zapłać za sprzątanie i grabienie liści wokół kościoła panom Józefowi Majerskiemu, Tadeuszowi Łuszczkowi, Andrzejowi Tkaczykowi.

Przy wyjściu głównym z kościoła możemy nabyć opłatki i świece „Caritas” na wigilijny stół oraz świąteczne kartki wykonane przez dzieci w ramach zajęć świetlicy św. Jana Pawła II.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 42 z dnia 13.12.2015