W dniu dzisiejszym przypada wsp. św. Franciszka Salezego patrona dziennikarzy.

W naszym kościele rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego: wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja do godz. 17:45.

Zapraszamy do adoracji:

– od godz. 13:00-14:00 – rej ul. Balickiej – Godlewskiego, oś. ARDOM, rej. II ul. Balickiej;

– od godz. 14:00-15:00 – rej. oś. Za Stacją Kolejową, rej. I ul. Balickiej, ul. Łupaszki;

– od godz. 15:00-16:00 – rej ul. Wierzyńskiego i Myczkowskiego, rej. ul. Zakliki, rej. ul. Dolińskiego, rej. ul. Hemara;

– od godz. 16:00-17:00 – rej. Centrum i ul. Darowskiego, rej. Cmentarza, rej. ul.Brzezińskiego;

– od godz. 17:00-17:45 – rej. I i II ul. Kurozwęckiego, rej. Podkamycze, rej. Rząski.

W tym tygodniu:

– Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła,

– wsp. św. Tymoteusza i Tytusa,

– wsp. bł. Jerzego Matulewicza,
– po wieczornej Mszy św. wspólnej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej

– wsp. św. Tomasza z Akwinu.

W sobotę po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do MB Nieustającej Pomocy naszej Patronki wypraszając potrzebne łaski dla naszej parafii w roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.

Spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej w sobotę 30.01.2016r. po Mszy św. wieczornej na plebanii. Zapraszamy.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rej. ul. Brzezińskiego, a do sprzątania w sobotę zapraszamy rej. Cmentarza.

W ubiegłą niedzielę na wymianę organów w naszym kościele złożyliście 8.402 zł.
Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską (kolędę). Dziękujemy za Waszą gościnność, za ciepłe i serdeczne przyjęcie nas w Waszych mieszkaniach – domach, a także za podjęte tematy dotyczące życia naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary z których będziemy wspierać budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji, nasze seminarium i kapłanów na emeryturze.

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 4 z dnia 24.01.2016