Jesteśmy razem

Rusza akcja informacyjno-promocyjna wydarzeń, które będą się odbywała w naszej Archidiecezji, a poprzez które chcemy dalej rozwinąć potencjał duchowy i duszpasterski, jaki w nasze środowiska wniosły Światowe Dni Młodzieży. Już dziś chcemy zapoznać Księdza z kilkoma informacjami. Bardzo prosimy o przekazanie ich wszystkim, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani tymi wydarzeniami: wolontariuszom pełnoletnim i niepełnoletnim, członkom Komitetów parafialnych, wszystkim uczestnikom ŚDM, jak i parafianom. Zależy nam, aby informacje i zaproszenie dotarły do jak najszerszego kręgu odbiorców. Mamy świadomość, że ŚDM połączyły różne środowiska i grupy wiekowe. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ze względów organizacyjnych przeprowadzamy rejestrację internetową. Plakaty w formie drukowanej dotrą do Parafii w ciągu tygodnia.
Światowe Dni Młodzieży dostarczyły nam tak wielu przeżyć i wzruszeń, że wciąż nimi żyjemy i one żyją w nas. Podczas lipcowych Wydarzeń udało nam się stworzyć wspólnotę, która trwa i która nie powinna nigdy wygasnąć. Nadal JESTEŚMY RAZEM!

Zapraszamy Was serdecznie na cykl wydarzeń pod wspólnym tytułem:

ŚDM.
JESTEŚMY RAZEM!

28 października 2016, godz. 17.00, Tauron Arena
spotkanie motywacyjne i Eucharystia Are you ready? Yes!
pytania – świadectwa – pomysły – postanowienia
EUCHARYSTIA
13 listopada 2016, godz. 17.00, Tauron Arena
koncert dziękczynno-uwielbieniowy Bóg liczy na Ciebie!
26 listopada 2016, godz. 16.30, Łagiewniki
rekolekcje Ogień dla nas i całego świata

W celach organizacyjnych prosimy o rejestrowanie się osób indywidualnych oraz grup, które wezmą udział w wydarzeniach, pod adresem:

Przekażcie tę informację wszystkim – bliskim i dalekim.
Tym, którzy byli uczestnikami ŚDM i tym, którzy nie wzięli w nich udziału.
Pokażmy, że jesteśmy siłą – spotkajmy się jeszcze raz!
Bądźmy RAZEM!
Zapraszamy!