Title Image

I Niedziela Adwentu

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela – Jezusa Chrystusa w tajemnicy Bożego Narodzenia.

 

Roraty w naszym kościele w dni powszednie tygodnia o godz. 18:00.

Dzisiaj przypada święto św. Andrzeja Apostoła: – o godzinie 17:00 Różaniec za zmarłych z wypominkami, – po Mszy św. o godzinie 10:30 kolejne spotkanie dla dzieci z cyklu „Mały Apostoł”, – po Mszy św. o godzinie 18:00 spotkanie dla młodzieży na temat: „Skąd wiemy, że niebo istnieje”, w ramach spotkania wspólne oglądanie filmu.

Zapraszamy

 
W tym tygodniu:
– we środę wsp. św. Franciszka Ksawerego,
– w czwartek wsp. św. Barbary, od godz. 17:30 spowiedź św. pierwszopiątkowa dla dzieci z klasy IV, V i VI
– w piątek od godz. 6:30 rano i od 17:00 spowiedź św. pierwszopiątkowa dla młodzieży i starszych
– w sobotę wsp. św. Mikołaja. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w piątek od godz. 9:00 i w sobotę od godz. 8:30.
W sobotę po Mszy św. rano będziemy się modlić w intencjach:
– małżeństw proszących o dar potomstwa,
– rodzin oczekujących narodzin dziecka,
– Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Po wieczornej Mszy św. w sobotę spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w grudniu planują chrzest dziecka.
 

Zapraszamy chętnych do udziału w akcji „Paczka dla Kombatanta na Kresach”. Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN od 2010 roku organizuje ogólnopolską akcję świąteczną w ramach projektu RODACY-BOHATEROM. Zbiórkę paczek w naszej parafii będziemy prowadzić w dniu 14.12.2014 – później nastąpi ich przekazanie do małopolskiego koordynatora akcji.
 
Zobacz wykaz artykułów

 
Od przyszłej niedzieli Akcja Katolicka naszej parafii będzie rozprowadzać wigilijne świece „Caritas”. A od dziś, przy głównym wyjściu z kościoła, możemy nabyć opłatki na wigilijny stół. Pamiętajmy, że ofiary które złożymy z tej okazji będą wyrażeniem naszej wdzięczności za całoroczną posługę nam w kościele Panom Kościelnym i Panu Organiście.  
 
Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 39 z dnia 30.11.2014
 
 
< Powrót

0