II Niedziela Zwykła

Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W tym tygodniu:
– w poniedziałek wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara,
– we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem,
– w środę wsp. św. Agnieszki, w sobotę wsp. św. Franciszka Salezego,
– w piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. z klasy III.

Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci od III do VI klasy szkoły podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.
Także dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na zawiązanie parafialnej Wspólnoty Młodzieżowo – Akademickiej.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie parafialnego komitetu organizacyjnego ŚDM Kraków 2016.
Zapraszamy wszystkie osoby chętne, do włączenia się w jego prace w sekcjach organizacyjnych oraz jako wolontariusze.

Rodziny, które nie mogły przyjąć księdza z wizytą duszpasterską w wyznaczonym dla rejonu czasie, a chcą przyjąć księdza z kolędą, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii i uzgodnienie terminu wizyty z księdzem.
Szczegóły wizyty duszpasterskiej (kolęda)

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 3 z dnia 18.01.2015