Bezcenni

Bezcenna pomoc dla Bezcennych

W minioną niedzielę (14.02.2021) przy parafii przeprowadziliśmy kwestę dla Fundacji Bezcenni, która zakończyła tygodniową zbiórkę darów materialnych. To działanie jest pomocą okazaną potrzebującym matkom. Rodziny naszej parafii doskonale zdają sobie sprawę, że troska o dziecko jeszcze przed jego narodzinami wymaga wielu starań i jest kosztowna. Czasem bardzo trudna historia życia nie pozwala ze spokojem zapewnić matkom, pragnącym narodzić i wychować dziecko, wszystkich koniecznych potrzeb. W takich sytuacjach wsparciem jest fundacja Bezcenni, w której działalności nasi parafianie mają teraz swój udział. Bezcenne jest życie każdego człowieka! To bardzo ważne, że nie tylko przez słowne deklaracje ale zebrane dary materialne i pieniężne mogliśmy potwierdzić tą prawdę. Składamy serdeczne podziękowania wszystkich ofiarodawcom! Dziękujemy również młodzieży prowadzącej kwestę!

Na adres parafii przesłano następujące słowa podziękowania.

Szanowny Księże Proboszczu, Księże Wikariuszu, Drodzy Parafianie.

Jest nam niezmiernie miło, że włączyliście się w akcję „Serducha dla Malucha” Fundacji Bezcenni. Dochód ze zbiórki w parafii Matki Bożej Nieustającej pomocy w Krakowie-Mydlikach wyniósł 2122,20 zł oraz liczne dary rzeczowe. Z serca dziękujemy za Waszą pomoc i hojność. Zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby podopiecznych Fundacji – pomoc prawną i terapeutyczną,  wyprawki do porodu, mleko, pieluchy, ubranka, środki kosmetyczne dla Mam i  Dzieci.  Dziękujemy za wszelką życzliwość dla Fundacji Bezcenni, otaczamy Was i wasze rodziny modlitwą i zachęcamy do niesienia w świat idei: KAŻDE ŻYCIE JEST BEZCENNE!

Zarząd Fundacji Bezcenni