Title Image

XXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

21 sierpień 2022
DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Dziś dwudziesta pierwsza niedziela zwykła w roku kościelnym a równocześnie III niedziela miesiąca na Mszy Św. o godz. 11.00 będzie modlitwa za rodziny i możliwość przyjęcia błogosławieństwa relikwiami św. Zelii i Ludwika. Jest to również niedziela ze składką inwestycyjną, za którą dziękujemy.

 

Dziś w parafii św. Jacka odpust – suma o godz. 12.00

 

Jutro w liturgii przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

 

We wtorek, 23 sierpnia, obchodzony jest Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu. W naszej modlitwie pamiętajmy o wszystkich ofiarach totalitarnych rządów, prosząc, aby miłosierny Bóg obdarzył ich łaską życia wiecznego.

 

W środę przypada święto św. Bartłomieja, Apostoła, ewangelizatora Indii i Armenii;

 

W piątek, 26 sierpnia, przypada w liturgii uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele o godz. 9.00 i 18.00.

 

W sobotę wspomnienie św. Moniki, matki świętego Augustyna.

 

Wyrażamy wdzięczność ks. Konradowi za Jego posługę w naszej parafii, chodź była ona krótka to dziękujemy za udzielone  sakramenty święte i odprawione Msze Święte, za katechezę i wygłoszone kazania oraz świadectwo wiary. Niech MB Nieustającej Pomocy otacza ks. Konrada swoją opieką.

 

 

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów
oraz szczególnej opieki Jasnogórskiej Pani.

 

 

We wtorek o godz. o godz. 12.00 Msza pogrzebowa, poprzedzona różańcem  za śp. Józefę Sobiecką za parafii na Woli Justowskiej a w piątek  o godz. 13.00 na cmentarzu salwatorskim Msza za śp. Jerzego Skowiniaka z ul. Balickiej. Wieczny odpoczynek …

 

 

< Powrót

 

 

121