Title Image

XXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

4 wrzesień 2022
DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o godz. 9.00 zmianka różańcowa i możliwość skorzystania z bogatej oferty biblioteki parafialnej. 

 

We wtorek po Mszy wieczornej wspólny różaniec w kościele a w środę o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do MBNP  po nowennie spotkanie na plebani Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

 

W pierwsze środy miesiąca pamiętamy o modlitwie przez wstawiennictwo św. Józefa.

 

W czwartek przypada święto Narodzenia NMP. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi polecamy wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce.

 

W II piątek miesiąca Msza Św. o godz. 18.00 ofiarowana jest za dusze czyścowe oraz za dusze wypominane w naszym kościele.

 

Zapraszamy do włączenia się w działalność naszych parafialnych wspólnot, w których można pogłębiać swoją formację duchową i służyć innym. W naszej parafii działają:  schola dziecięca i młodzieżowa, Liturgiczna Służba Ołtarza, Oaza, Akcja Katolicka, Mężczyźni św. Józefa, Wspólnota Bliżej Boga, Koło Biblijne – serdecznie zapraszamy! 

 

Pierwsza próba scholi dziecięcej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 9.30 w salce za chórem. Zapraszamy dziewczynki i chłopców.

 

Spotkanie dla ministrantów w czwartek po Mszy Św. wieczornej mogą też zgłaszać nowi kandydaci.

 

Spotkanie Oazy w piątek po Mszy Św. wieczornej, zapraszamy wszystkich chętnych.

 

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych za tydzień w niedzielę po Mszy Św. wieczornej.

 

W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza sympatyków Akcji Katolickiej na swój Dzień Skupienia do sanktuarium w Czernej. Wyjazd z parkingu przed kościołem w dniu 10.09. o godz. 10.00 (sobota)  W programie min.: Msza św.,  konferencja, droga krzyżowa. Zapisy chętnych do czwartku w zakrystii.

 

Od dzisiejszego numeru tygodnik „ Niedziela” razem z nowym pismem „ Bliżej Życia z Wiarą” kosztuje 10 zł.

 

(o 10.30 i 12.00) Po Eucharystii pani Dorota, nauczycielka języka będzie czekać przed kościołem na rodziców, którzy są zainteresowani by posłać swoje pociechy na zajęcia języka angielskiego. 

 

  

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów
oraz szczególnej opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

< Powrót

 

 

123