Title Image

XXX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

23 październik 2022
TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Dzisiejsza niedziela we wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Dziękujemy za świadectwo zaangażowania Wolontariuszom Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. Przed kościołem możemy nabyć materiały misyjne oraz złożyć ofiary, która zostaną przekazane na wsparcia dzieła misyjnego w Amazonii. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Tych, którzy z różnych względów nie mogą przybyć na wspólną modlitwę, zachęcamy do odmawiania różańca w domu. We wtorek dodatkowy różaniec po mszy wieczornej.

 

W środę msza św. z nowenną do MBNP o godz. 18.00

 

W piątek, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. To świadkowie życia Jezusa, głosiciele prawdy o Jego śmierci i zmartwychwstaniu.

 

Nadchodzący listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe. Msza św. we Wszystkich Świętych z procesją na cmentarzu o godz. 14.00

 

Dziękujemy za złożoną ofiarę w wysokości 2339,50+3 euro na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

 

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w sobotę przy grabieniu liści i w porządkach prowadzonych w parku kościelnym.  

 

  

Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

< Powrót

 

 

127