Title Image

Święto parafii

25.06.2023r., w naszej parafii przeżywaliśmy dzień odpustu ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Bogu dziękujemy za odpowiednią pogodę :-). Ks. Wojciechowi Węgrzyniakowi za odprawienie Mszy św. i wygłoszone kazanie. Kapłanom z dekanatu naszego za obecność :-).

 

Dziękujemy za przygotowanie liturgii i procesji Eucharystycznej.  Dziękujemy Chórowi „Scholi Cantorum Mydlnicensis”, Kapeli z Mydlnik, scholi dziecięcej „Jutrzenka”. Słowa wdzięczności dla pana organisty, pani kościelnej, szafarzy Eucharystii oraz dla ministrantów i lektorów. Dziękujemy Radzie Parafialnej, Różom Różańcowym oraz Wspólnocie „Bliżej Boga”, Mężczyznom św. Józefa. Bóg zapałać dzieciom i wszystkim niosącym feretrony, figurki i sztandary oraz baldachim. Dziękujemy Akcji Katolickiej i Młodzieży Oazowej  za włożony trud w przygotowanie agapy. Szczególne podziękowania dla Antoniego Prącika.

 

Dziękujemy za kwiaty i dekorację kościoła. Wdzięczni jesteśmy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie poczęstunku. Dziękujemy za przygotowanie obiadu dla księży,  za upieczone ciasta, przygotowanie żurku, bigosu, chleba swojskiego i ogórków kiszonych na agapę. Bóg zapłać za zorganizowanie zajęć dla dzieci.  Podziękowania dla pana Jana Szczepanika za umycie kostki wokół kościoła. Dziękujemy tym, którzy dbają o zachowanie tradycyjnego stroju krakowskiego i chętnie go ubierają. Wszystkim gościom i czcigodnym parafianom za wspólną modlitwę i spotkanie – Bóg zapłać

 

 

 

Zdjęcia p. Marcin Kotek – Dziękujemy  🙂

2