Title Image

Życzenia na Boże Narodzenie

Drodzy Parafianie,

 

Zbliża się najpiękniejszy czas w roku – Boże Narodzenie, kiedy to w naszych sercach rodzi się nadzieja, miłość i pokój. Jako Wasi duszpasterze, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.

 

Niech to święto napełni Wasze domy radością i ciepłem, niech przyniesie Wam spokój i wzajemną życzliwość. Niech Boże Narodzenie będzie dla Was czasem spotkań z najbliższymi, dzielenia się miłością i dobrocią, a także refleksji nad prawdziwym sensem tego wyjątkowego święta.

 

Niech narodzenie Jezusa Chrystusa w Waszych sercach przyniesie oczyszczenie, pokój i nadzieję na lepsze jutro. Niech Jego obecność towarzyszy Wam na każdym kroku, dając siłę i otuchę w codziennych trudnościach.

 

Życzymy Wam, drodzy Parafianie, abyście w tym świątecznym czasie doświadczyli prawdziwej radości, wzajemnej życzliwości i miłości. Niech Boże Narodzenie przyniesie Wam wiele pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, a także niezapomniane wspomnienia, które będą ciepłem w Waszych sercach przez cały rok.

 

Niech ten czas świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do zatrzymania się, refleksji i modlitwy. Niech Jezus Chrystus, który narodził się dla naszego zbawienia, obdarzy Was swoją łaską i błogosławieństwem.

 

Z serca życzymy Wam, drodzy Parafianie, zdrowia, pomyślności, radości oraz obfitości Bożych łask. Niech ten czas świąt Bożego Narodzenia przyniesie Wam wiele pięknych chwil i niezapomnianych spotkań z najbliższymi.

 

Z Bożym błogosławieństwem,

Ksiądz Proboszcz Kazimierz Klimczak

Ksiądz Wikariusz Damian Obrał

4