Title Image

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2024
DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – AD GENTES

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Dzisiejsza niedziela jest poświęcona modlitwie za misje i misjonarzy. Można również wesprzeć dzieło misyjne Kościoła materialnie wrzucając ofiarę do skarbonki umieszczonej pod chórem.

 

Dziś o godz. 17.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, w piątek nabożeństwo Drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30 oraz dla młodzieży
i dorosłych o godz. 17.15 i 19.00.

 

Zapraszamy uczniów klas VIII, którzy przygotowują się do bierzmowania na spotkanie formacyjne. Rozpoczniemy od Gorzkich żali o godzinie 17.00, później Msza św. i katecheza.

 

We wtorek po Mszy św. wieczornej wspólny różaniec a w środę, w kościele o godz. 6.30 jutrznia.

 

Mężczyźni Św. Józefa serdecznie zapraszają na spotkanie w środę o godz. 20.30 do salki za chórem. Wszystkich chętnych do czytania Nowenny przed marcową Uroczystością św. Józefa prosimy o zapisy na liście w zakrystii.

 

W ostatni czwartek pamiętamy szczególnie na porannej Mszy św. o modlitwie w intencji powołań przez wstawiennictwo bł. Bronisławy, św. Teresy i św. Rafała.

 

Wszystkich zainteresowanych tematyką niesienia pomocy bliźnim w naszej parafii zapraszamy na spotkanie tworzącego się zespołu charytatywnego w najbliższy czwartek o godz. 20.00 do salki za chórem. 

 

W tym tygodniu przypada I piątek z Mszą św. wynagradzającą za grzechy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00.

 

W tygodniu okazja do spowiedzi przed Mszą św. a w pierwszy piątek od godz. 17.00

 

Pierwszego marca (piątek) przeżywać będziemy Narodowy Dzień Pamięci „ Żołnierzy Wyklętych”

 

W I sobotę na porannej Mszy św. modlimy się za małżeństwa o dar potomstwa, szczęśliwe rozwiązanie, odpowiedzialne ojcostwo i w intencji poczętego życia. Wieczorną Eucharystią rozpoczniemy  modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny z nabożeństwem fatimskim.

 

Odwiedziny chorych w I piątek i w I sobotę od godz. 8.30

 

W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zmianka różańcowa i możliwość skorzystania z biblioteki parafialnej a po wieczornej Mszy Uwielbienie Jezusa.

 

 

 

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki MBNP

 

 

 

 

 

Gazetka MAGNIFICAT

< Powrót

 

 

195