Title Image

Życzenia Wielkanocne

Drodzy Parafianie,
      W tych wyjątkowych dniach, kiedy obchodzimy Zmartwychwstanie Pana Jezusa Chrystusa, chcielibyśmy przesłać najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim parafianom.
      Pamiętajmy o prawdziwym znaczeniu Wielkanocy – to czas nadziei, radości i wiary w zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią. Niech ta okazja będzie dla nas wszystkich czasem refleksji, modlitwy i dzielenia się miłością i dobrocią z innymi.
      Wielkanoc przypomina nam o zwycięstwie życia nad śmiercią, światła nad ciemnością oraz miłości nad nienawiścią. Jest to czas radości, nadziei i odrodzenia ducha, który powinien wypełnić nasze serca miłością, pokojem i wiarą. Niech ta Świętość przyniesie nam wewnętrzny spokój, poczucie bliskości z Bogiem oraz siłę do dzielenia się tą radością z innymi.
      Dzieci i młodzieży, niech ta radosna uroczystość Wielkanocy napełni Wasze serca radością, wiarą i miłością. Niech będzie dla Was czasem wzmacniania przyjaźni, budowania relacji z rodziną.
      Drodzy rodzice, niech ta Wielkanoc przyniesie Wam pokój, harmonię i wzajemną miłość w Waszych domach. Niech będzie okazją do wspólnego modlenia się, dzielenia się miłością i budowania silnych więzi rodzinnych.
      Osoby starsze, niech Zmartwychwstanie Chrystusa przyniesie Wam poczucie bezpieczeństwa, spokoju i nadziei. Niech ta Świętość doda Wam sił w codziennych wyzwaniach i niech otoczy Was miłością i troską bliskich.
      Chorzy i cierpiący, niech ta Wielkanoc przyniesie Wam pociechę, zdrowie i siłę w walce z chorobą. Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni Wasze serca nadzieją i ufnością w to, że każdy dzień przynosi nową szansę na zdrowie i dobrostan.
      Samotni i zmagający się z trudnościami, niech ta radosna uroczystość Wielkanocy przyniesie Wam poczucie wspólnoty, wsparcia i miłości. Niech Zmartwychwstanie Pańskie otoczy Was swoją opieką i daję siłę do pokonywania samotności i trudności.
      Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Was wszystkich! Niech radość, miłość i nadzieja towarzyszą Wam każdego dnia, dając siłę do przetrwania, wiarę w lepsze jutro i wsparcie bliskich oraz Boga. Błogosławieństwo Zmartwychwstałego Pana niech będzie z Wami zawsze.
      Z serca życzymy Wam wszystkim siły, wiary, nadziei, miłości i pokoju w te świąteczne dni oraz na każdy kolejny dzień Waszego życia.
Z wyrazami szacunku,
Ks. Kazimierz Klimczak, proboszcz
Ks. Damian Obrał, wikariusz
1