Title Image

V Niedziela Zwykła

Dziś dalszy ciąg nabożeństwa 40-godzinnego, wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12:00 adoracja do godz. 17:45.
 
Zapraszamy do adoracji
– od godz. 13:00-14:00 – rej ul. Balickiej – Godlewskiego, oś. ARDOM, rej. II ul. Balickiej;
– od godz. 14:00-15:00 – rej. oś. Za Stacją Kolejową, rej. I ul. Balickiej, ul. Łupaszki;
– od godz. 15:00-16:00 – rej ul. Wierzyńskiego i Myczkowskiego, rej. ul. Zakliki, rej. ul. Dolińskiego, rej. ul. Hemara;
– od godz. 16:00-17:00 – rej. Centrum i ul. Darowskiego, rej. Cmentarza, rej. ul. Brzezińskiego;
– od godz. 17:00-17:45 – rej. I i II ul. Kurozwęckiego, rej. Podkamycze, rej. Rząski.
 
Dziś i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci od III do VI klasy Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”. Także dziś i w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowo – Akademickiej. W planie wspólna kolacja, dyskusje oraz integracja.
 
W tym tygodniu:
– w poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej na plebani,
– we wtorek wsp. św. Scholastyki,
– w środę wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes-odpust u Księży Misjonarzy przy ul. Lea-suma odpustowa o godz. 18:30,
– w sobotę Święto śśw. Cyryla i Metodego-patronów Europy.
 
W środę XXII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych z naszej parafii na Mszę św. o godz. 10:00, która będzie sprawowana w ich intencji. W czasie Mszy św. będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.
 
Pomóżmy naszym chorym w tym dniu dotrzeć do kościoła w rodzinie, w sąsiedztwie. Przypominamy, że każdy chory, który chce przyjąć Sakrament Namaszczenia powinien być w stanie łaski uświęcającej, dlatego okazja do spowiedzi będzie od godz. 9:00.

 

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. odbędzie się dyżur Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016. Serdecznie zapraszamy osoby chcące włączyć się w jego prace w sekcjach organizacyjnych lub w charakterze wolontariuszy, a także wszystkie osoby mające pytania lub będące zainteresowane tematyką ŚDM w naszej parafii.
 
Bardzo prosimy Parafian o przynoszenie od przyszłej niedzieli deklaracji ŚDM i składanie do skrzynki pod chórem.
 
 
Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 6 z dnia 8.02.2015
 
 
< Powrót

0