Title Image

III Niedziela Wielkiego Postu

Dziś w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne – czas modlitwy, czas refleksji i przemiany wewnętrznej.

Tegoroczne rekolekcje przeżywamy w 100 – lecie obecności obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii, a poprowadzi je O. dr Andrzej Kukła – redemtorysta.
Zapraszamy do owocnego przeżycia tego szczególnego czasu łaski.

 

Dziś Droga Krzyżowa o godz. 16:15 prowadzona przez Parafialny Komitet Organizacyjny w ramach przygotowań do ŚDM w parafii., a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.

 

We wtorek dzień spowiedzi św. Spowiedź od godz. 7:30 – 9:30 i od godz. 15:30 – 20:00. W środę zakończenie rekolekcji.

Po naukach tradycyjna składka, którą wyrazimy wdzięczność O. Rekolekcjoniście za trud przygotowania i prowadzenia rekolekcji.

Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego sakramentu w ciszy do godz. 20:00.

 

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:15, a po wieczornej Mszy św. w salce za chórem – spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

 

W przyszłą niedzielę kazania wygłosi O. Robert – kapucyn, a przed kościołem wolontariusze będą rozdawali ulotki zachęcające nas do przekazania 1% podatku na „Fundację Dzieło
św. o. Pio”.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.

Także w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież oraz studentów na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowo – Akademickiej.

 

Bardzo prosimy Parafian o przynoszenie deklaracji zakwaterowania młodych na ŚDM 2016 i składanie do skrzynki pod chórem.

 

Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła, którą złożyli mieszkańcy Oś. ARDOM w wysokości 3280 zł. Msza św. w intencji o Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców będzie odprawiona 25.10.2015 o godz. 12:00.

 

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 10 z dnia 8.03.2015

 

 

< Powrót

0