Title Image

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dziś centralne uroczystości odpustowe w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wymianę organów w naszym kościele.

 

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na kolejne spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.
Także dziś po wieczornej Mszy św. rozpocznie się peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii. Z tej okazji, zapraszamy przedstawicieli Rodzin, które zgodziły się przyjąć do swoich domów pielgrzymów w ramach Światowego Święta Młodych, na spotkanie informacyjne odnośnie tejże peregrynacji.

Podczas spotkania zostanie przedstawiony porządek przyjmowania symboli w rodzinach, a także przekazane będą informacje o samych Dniach Młodzieży.

Serdecznie zapraszamy i jednocześnie bardzo prosimy o przybycie.

 

W środę po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży z klasy II gimnazjum w ramach przygotowań do bierzmowania.

W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

W sobotę OO. Kapucyni zapraszają na dni otwarte ośrodków dla bezdomnych przy ul. Loretańskiej 11 i ul. Smoleńsk 4 w godz. od 10:00 – 12:00.

 

W przyszłą niedzielę przed kościołem do puszek złożymy ofiarę na dokończenie wyposażenia kościoła w parafii z diecezji odesskiej na Ukrainie.

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 15 z dnia 12.04.2015

 

 

< Powrót

 

 

0