Title Image

XXXIV Niedziela Zwykła

Dziś przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. O godz. 17:00 zapraszamy na Różaniec z wypominkami.

Po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy na spotkanie z cyklu „Mały Apostoł”.

 

W tym tygodniu:

 

Wtorek
– wsp. Śś. Męczenników Korei,

– po wieczornej Mszy św. spotkanie biblijne z ks. prof. Romanem Bogaczem,

 

Środa
– po wieczornej Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czasie adoracji okazja do spowiedzi św.

 

Czwartek
– po wieczornej Mszy św. spotkanie rodziców młodzieży klasy III gimnazjum i I szkoły średniej, którzy 3 grudnia przyjmą sakrament bierzmowania,

 

 

 

W przyszłą niedzielę I Niedziela Adwentu – w tym dniu rozpocznie się rozprowadzanie opłatków, wigilijnych świec „Caritas” i świątecznych kartek przygotowanych przez dzieci z naszej Szkoły Podstawowej w ramach zajęć świetlicy Jana Pawła II.

 

Rada Dzielnicy VI, nasza Szkoła Podstawowa 138 w Krakowie i Akcja Katolicka naszej parafii ogłaszają konkurs szopek bożonarodzeniowych, który potrwa do 13.12.2015.

Więcej informacji na plakacie.

 

Bóg zapłać za prace porządkowe i grabienie liści wokół kościoła p. Stefanowi Piotrowskiemu, p. Ryszardowi Gawlikowi, p. Andrzejowi Tkaczykowi, p. Tadeuszowi Łuszczkowi, p. Józefowi Majerskiemu.

 

Krakowski Komitet Organizacyjny ŚDM, w ramach przygotowań do Spotkania młodzieży Kraków 2016, zaprasza na „Rekolekcje świata”. Rekolekcje rozpoczną się 12.12.2015 (sobota) o godz. 16:30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Więcej informacji na plakacie w gablotce.

 

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na wymianę organów w naszym kościele 9.135 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

 

Gazetka parafialna MAGNIFICAT nr 39 z dnia 22.11.2015

 

 

< Powrót

 

 

0