Title Image

Podziękowanie

Króluj nam Chryste!!!!

Podziękowanie

 

Radując się niepojętą miłością Boga do człowieka w Tajemnicy Wcielenia składamy sobie wzajemnie z serca płynące życzenia. Niech nasze Boże Narodzenie będzie czasem radosnego spotkania ze Zbawicielem, który przynosi światło, pokój i nadzieję.

 

Tą tajemnicą i blaskiem betlejemskiej szopy radujemy się i dzielimy dzisiaj.

 

Pan posyła nas codziennie do świadczenia o Jego bezgranicznej miłości Wypełniając to posłanie parafianie z osiedli pod przewodnictwem organizacyjnym dwóch Pań Kaś hojnie obdarowali koniecznymi produktami osoby z naszej wspólnoty parafialnej będące w potrzebie.

 

Pomoc ta została przygotowana w postaci 12 paczek zawierających w obfitości produkty żywnościowe w tym dla dwójki dzieci, które uczęszczają do Szkoły Podstawowej 138. Ponadto 44 seniorów z naszej wspólnoty parafialnej zostało obdarowane upominkami oraz kartkami świątecznymi przygotowanymi przez dzieci z Przedszkola Brykające Tygrysy.

 

Wszyscy obdarowani otrzymali opłatek i życzenia świąteczne od Duszpasterzy i Parafian wypisane przez członków AK na kartkach świątecznych wykonanych w poprzednich latach przez dzieci ze Szkoły Podstawowej 138.

 

Pakowaniem paczek i upominków dla seniorów zajęli się członkowie Akcji Katolickiej. . Młodzież pod przewodnictwem Księdza Damiana doręczyła upominki świąteczne seniorom.

 

Członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej dostarczyli obdarowanym paczki.

 

W wymiarze duchowym i organizacyjnym wspomagał, czuwał i dzielił się z nami radością Ksiądz Proboszcz.

 

Wyrażam ogromną wdzięczność Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się  do wykonania tego dzieła. Bardzo to jest budując, że w naszej wspólnocie wciąż są ludzie, którzy odpowiadają w sposób ofiarny, spontaniczny na potrzeby drugiego człowieka. Nas organizatorów motywuje to do dalszej pracy.

 

Życzę niech narodzony we wspólnocie ludzkiej Chrystus błogosławi Wszystkim i obdarza zdrowiem oraz potrzebnymi łaskami w naszych działaniach; a przez przemożne wstawiennictwo Maryi Matki Bożej Nieustającej Pomocy i za przyczyną Świętego Jana Pawła II  w Nowym 2023 Roku udzieli wszelkiej pomyślności.

 

Zofia Fedor

Prezes Parafialnego
Oddziału Akcji Katolickiej

 

 

 

Kraków Mydlniki 22.12.2023r


1