Title Image

Zakończenie Okresu Bożego Narodzenia

  • Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia chodź tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2 lutego do święta Ofiarowania Pańskiego u nas zwanej świętem Matki Bożej Gromnicznej. W naszej parafii gościliśmy państwo Iwonę i Artura Kalickich, organizatorów konferencji „Biblia o finansach” którzy przedstawili parafianom krótko biblijne zasady w drodze do wolności finansowej i zaprosili na kurs w tym temacie.
  • Na mszy św. o godz. 12.00, w którą zaangażowała się wspólnota „Bliżej Boga”  towarzyszyła nam schola dzieci „Wiolinki”z opiekunami z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Ryczowie, w której pięć lat posługiwał nasz obecny wikariusz ks. Wojciech. Schola pięknie kolędowała podczas mszy świętej i po jej zakończeniu. Były tez obawy, żeby nam ks. Wojciecha nie zabrano do Ryczowa. Ale się nam ostał…
  • Były również zjazdy naszych dzieci z jedynej dostępnej w pobliżu górki – wzgórza Mydlnickiego.
  • A po wieczornej mszy św. wspólne kolędowanie z zespołem Talitha Kum, zespołu młodych ludzi związanych z duszpasterstwem Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo. Dzisiejsza niedziela była obfita w różne wydarzenia.
1